Objevte českou
whisky Prádlo

V Prádle jsme přesvědčeni, že cesta ke kvalitě a jedinečnosti bývá často plná překážek a chvíli trvá, než se podaří najít ten správný směr a dospět k cíli. Už v roce 1976 jsme následovali své řemeslné instinkty a pustili se do něčeho tenkrát převratného: single malt whisky vyrobené s výrazným podílem ruční práce, z vysoce kvalitních lokálních ingrediencí. My Češi jsme si vždycky hledali svoji cestu a vytvářeli vlastní pravidla – a přesně tak, vlastní cestou, vznikla naše whisky.

PRODUKTY

Naši whisky vyrábíme v jedné z nejdéle fungujících palíren whisky v České republice s velkým podílem ruční práce a pouze v malých sériích pod vedením naší Master Distiller Kristiny Demelové.

Prádlo 10 yo

Česká single malt whisky zrající v silně vypálených sudech z dubu zimního a následně v sudech po portském.

PROZKOUMEJTE CHUŤ

Prádlo 17 yo
Velvet Revolution

Limitovaná edice 17leté whisky vyrobené na počest sametové revoluce dozrávaná v sudech po Oloroso sherry.

PROZKOUMEJTE CHUŤ

Prádlo 18 yo

18letá whisky která zrála v hluboce vypálených sudech a dozrávala v sudech po Oloroso sherry.

PROZKOUMEJTE CHUŤ

Prádlo 30 yo
Velvet Revolution

Limitovaná edice naší nejstarší a nejvybranější whisky zrající od doby významného milníku v historii našeho národa roku 1989.

PROZKOUMEJTE CHUŤ

Výrobní proces

Jedinečnou chuť naší whisky dodává originální výrobní proces. Je ukázkou odbornosti, odhodlání a především vynalézavosti, jak na základě tradic českého řemesla vytvořit whisky podle vlastních pravidel a vlastní cestou.